Březen 2015

Dracula - Premiéra, HDK, 5.3.2015 / Part III.

14. března 2015 v 17:41 | autor článku: nikki |  Dracula - Fotografie
Další čás fotografií z premiéry Draculy. Fotky jsou krásný, takže si je užijte! :-)

20 let se na představitelích muzikálu Dracula (ne)podepsalo: Z Hůlky je fotřík!

14. března 2015 v 17:21 | autor článku: nikki |  Články, novinky
Nejúspěšnější český muzikál se po 20 letech od premiéry vrátil na divadelní prkna. A to v (téměř) původním obsazení. Jak se za dvě dekády změnil Dracula a jeho hlavní představitelé?
Říká se, že zatímco muži zrají, ženy stárnou. Když se ale podíváme na hvězdy Draculy 2015, které září na prknech karlínského divadla, musí nás napadnout, že je to spíš naopak. Zatímco Leona Machálková v roli Lorraine jako by zastavila čas, Daniel Hůlka, kterého před lety postava krutého vládce Transylvánie vystřelila na vrchol, tak trochu »zfotrovatěl«. Ale když se poprvé v mlžném oparu objeví na scéně, působí majestátně, a hlavně divačkám se jistě zatají dech. Naštěstí na rozdíl od postavy a dlouhé kštice jeho hlas proměnou neprošel a stále dokáže rozezvučet i okenní tabulky.

Leona Machálková (47)
původní role: Adriana/Sandra, současná role: Lorraine

Přivedla na sklonku roku 2003 v Bangkoku na svět syna Artura Šípka (11), příjmením po otci. Slavný designér Bořek Šípek (65) ale Leonu i se synem v roce 2009 nečekaně opustil. Po oslavě šedesátin se zamiloval do dobře situované a světa znalé Zuzany Mausové. Leona od jeho zrady podle svých slov už žádného osudového muže nemilovala.
zdroj: blesk.czTajemství postavy Leony Machálková prozrazeno!

10. března 2015 v 18:18 | autor článku: nikki |  Články, novinky
Zpěvačka Leona Machálková (47) se po dvaceti letech vrátila do muzikálu Dracula. A i když se čas na protagonistovi Draculy Danielu Hůlkovi (46) podepsal velmi zřetelně, u Machálkové by málokdo tipoval, že je matkou třináctiletého syna Artura. Štíhlou postavu prý ale nemá zadarmo.
"Samozřejmě, že štíhlá a ještě k tomu pevná postava u nikoho nebývá zadarmo. Hodně sportuji, mám ráda jógu, nepřecpávám se a navíc se fakt nezastavím. Tyhle zkoušky jsou docela náročné nejen pohybově, ale také časově, takže jsem v jednom letu. Dracula ale za to stojí a moc, vážně moc jsem se těšila, až to zase rozjedeme," svěřila se zpěvačka, která si je dobře vědomá, že právě díky tomuto muzikálu rozjela kariéru.

"Jsem vděčná, že jsem dostala příležitost si v tomto titulu zahrát. Pro mě to bylo snové, že jsem jako neznámá holka přišla na konkurz a byla jsem obsazená do hlavní role. Přiznám se, že už tehdy jsem si toho vážila a autory jsem měla velmi ráda," dodala Leona, která si pro tuto příležitost vybrala pudrově fialové šaty, ve kterých vypadala úchvatně.
zdroj: sedmicka.tyden.cz

Tři roky před padesátkou hraje nevinnou pannu: Leona Machálková vypadá lépe než před dvaceti lety

10. března 2015 v 18:09 | autor článku: nikki |  Články, novinky

Tři roky před padesátkou hraje nevinnou pannu: Leona Machálková vypadá lépe než před dvaceti lety
Leona Machálková (47) hrála už v původním Draculovi před dvaceti lety. A i když za tři roky oslaví padesátku, nevinnou pannu, kterou svede charizmatický upír, jí na jevišti opět uvěříte.
"Začínala jsem jako Adriana, po odchodu Lucie Bílé (48) jsem převzala její roli Lorraine, i když Adrianu jsem si občas ještě zahrála, což bylo příjemné osvěžení. Před pár lety jsem si Draculu zopakovala ještě v divadle Hybernia," zavedla nás do historie Leona.
"Na představení jsme se těšili, hledali jsme napojení na živý orchestr. Je to takový upgrade, muzika Karla Svobody (✝68) si to zaslouží a já jsem šťastná, že to funguje. Je to krásné představení," míní zpěvačka.
Jak ale dokáže ve svých letech hrát nevinnou pannu? "Vždycky medituji v šatně, navozuji si pocity naivní romantiky, samozřejmě se u toho mnohokrát smějeme. Ale divadlo unese hodně. Je fakt, že mám výhodu v tom, že se pořád cítím jako dívka i ve svém privátním životě. Když mě tedy zrovna něco neloupe a nemám neduhy jako každý v mém věku," domnívá se.
"I to, že se nesnažím být pohodlná, mi život vrací. Aspoň tedy doufám, že se můžu vyjadřovat za tu mladou dívku. Výhoda je i to, že když je člověk štíhlý, může vplout do tak éterické role, jakou mladá dívka je," uzavřela.
zdroj: super.cz

Dracula přilákal rodiny: Geňa se svými holkami, Machálková s puberťákem a Stropničtí bez ministra

10. března 2015 v 17:55 | autor článku: nikki |  Články, novinky
Kdo se dosud schovával za zavřenými dveřmi, na obnovené premiéře muzikálu Dracula byl středem pozornosti. Hlavní hvězda Leona Machálková (47) přivedla rodiče i pubertálního syna Artura, Richard Genzer (48) vyvedl všechny své ženy a ministr Martin Stropnický (58) poslal do divadla svou bývalou rodinu.
Richard Genzer byl nejpyšnějším mužem večera. Na premiéře Draculy měl po boku hned čtyři dámy. Z jedné strany držel za pas svou přítelkyni Markétu Jiránkovou (39) s jejími dvěma dcerami a z druhé strany měl svou krásnou dceru Viktorku (15). Ta se odstěhovala od své matky Lindy Finkové a s přítelkyní svého otce vychází velmi dobře.
Chlubit svým dítětem se ale může také představitelka Lorraine Leona Machálková (47). Tu celou dobu z hlediště sledoval její syn Artur (12), kterého má s architektem Bořkem Šípkem (65).
Leona syna do společnosti dlouho nevzala, a tak byli všichni překvapení, jak se z jejího kloučka stává pořádný kus chlapa. "Artík se teď hodně věnuje sportu, takže rozhodně v našich šlépějích nejde," prozradila Blesk.cz Machálková.
Svou první rodinu "vyslal" do divadla ministr obrany Martin Stropnický, sám se ale premiéry nezúčastnil. Do hlediště usedla jen jeho první žena, textařka a scenáristka Lucie Stropnická (58), a dvě z jejich tří dětí Matěj (31) a Anička (26).
Po dlouhé době do společnosti doprovodil Kristinu Kloubkovou (38) její partner Karel Moravec. Muzikál s hvězdným obsazením si nenechal ujít ani bratr Lucie Bílé, který vůbec poprvé veřejnosti představil svou novou mladičkou přítelkyni. Dorazil také Michal David s manželkou Marcelou, Michaela Nosková, která se přibelhala o berli, Jaromír Hanzlík s manželkou, Noid s manželkou Gábinkou a mnoho dalších.
zdroj: blesk.cz

VIDEO: Muzikál Drákula se vrací. A je v tom hlavně láska

10. března 2015 v 17:47 | autor článku: nikki |  Články, novinky
Objevilo se video na kterém mluví Leona, Dan Hůlka, Egon Kulhánek ale třeba i Hanka Křížková o Draculovi. Podívejte se na něj.

Dracula - Premiéra, HDK, 5.3.2015 / Part II.

10. března 2015 v 17:26 | autor článku: nikki |  Dracula - Fotografie
Mám pro vás další fotky z premiéry Draculy v Karlíně. Všichni byli jednoduše úžasní!

Premiéra Draculy, Karlín, Praha - 6.3.2015

10. března 2015 v 17:09 | autor článku: nikki |  Fotografie z akcí
Krásné fotky z premiéry obnoveného muzikálu Dracula v pražském Karlíne. Kromě Leony na fotkách můžete vidět teba Dana Hůlku, Egona Kulhánka, Vladimíra Kočandrle ale také například Leonina synka Artura. Na premiéře se také křtilo CD Dracula. Leoně to hrozně slušelo! Fotek je spousta, takže si je užijte!